Hotel ADRIA***

Hotel ADRIA*** už má svoju históriu z 90-tych rokov minulého storočia a v tých časoch sa tešil úspešnej pozornosti. Priestranné izby, výborná kuchyňa a aj ideálna poloha hotela, ktorý je len 2 min.chôdze do centra mesta Trenčianských Teplíc. Trenčianske kúpele sú svetoznáme svojimi liečivými prameňmi, ktoré objavili už v 13 storočí. Cyklotrasy a nenáročná pešia turistika v okolí je vhodná naozaj pre každého, množstvo kúpalísk, z ktorých je najznámejšia "Zelená žaba".

Služby hotela

Hotel ADRIA*** po 10-tich rokoch opätovne poskytuje služby ubytovania, výborného stravovania a to vo forme raňajok, obedov a večerí, ktoré ponúka širokej verejnosti a ubytovaným hosťom. Reštaurácia disponuje nielen samotným stravovaním, ale je v nej aj možnosť posedenia pri slovenských vínach, chutnej káve a sladkých dezertoch. Je pripravených množstvo podujatí ako sú rôzne tematické pobyty, ochutnávky vín, zábavy pri hudbe a to aj vystúpenia známych hudobných skupín. Priamo v hoteli prebiehajú workshopy, jóga, pilates a SM systém.
 

Ubytovanie

Hotel ADRIA*** sa charakteristikou radí medzi hotely s príjemnou rodinnou atmosférou. Apartmány štandard , dvojlôžkové klasik, alebo jednolôžkové pre obchodných cestujúcich sú vybavené klimatizáciou, chladničkou a rôznym inventárom pre príjemný pobyt. Celková kapacita pevných lôžok 47, možnosť prístelky 18 osôb, spolu pre 65 hostí. Ubytovatelia "Palo.Gabi CARPEDIEM" sú už v Trenčianskych Tepliciach celkom známy, garantujú profesionálne služby s ľudským prístupom o čom svedčia aj hodnotenia hostí. Čistota izieb a bohaté raňajky sú našimi prednosťami , starostlivosť o Vás naších hostí je naša radosť a Váš oddych, spokojnosť je naša odmena.